راهنمای ارسال سفارش

راهنمای ارسال سفارش

 

براي ارسال سفارش در سايت ۵ مرحله را بايد طي نماييد که در زير به صورت کامل براي شما توضيح خواهيم داد.

۱ – توضيحات اوليه
۲ – مشاهده نمونه کارهاي ما
۳ – مشاهده تعرفه هاي ما
۴ – پرداخت هزينه
۵ – ارسال سفارش

 

۱ – توضيحات اوليه

مدت زمان تحويل تمامي سفارش ها در سايت در کمتر از ۲۴ ساعت مي باشد، البته به شرطي که شما تمامي مراحل را به درستي طي نماييد و سفارش به دست ما رسیده باشد.
اگر نمونه خاصي در نمونه کارهاي ما و يا غيره مد نظر شما هست را در زمان ارسال سفارش ارسال نماييد.
و همچنين قوانين سايت و سوالات متداول را مشاهده کنيد.

 

۲ – مشاهده نمونه کارهاي ما

به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنيد و طرح هاي طراحي شده ديگر مشتريان را مشاهده کنيد و اگر مورد پسند شما بود به مرحله بعد برويد.

 

۳ – مشاهده تعرفه هاي ما

تعرفه هاي ما به دو بخش تقسيم مي شود ، بخش اول مربوط به کساني هست که قصد طراحي تکي بنر يا آرم و… را دارند و بخش دوم مربوط به کساني هست که قصد سفارش به صورت پک را دارند.
براي مشاهده تعرفه ها به صورت تکي مي توانيد به صفحه تعرفه ها مراجعه کنيد و همچنين براي مشاهده پک هاي سايت به صفحه اصلي سايت مراجعه کنيد. قيمت هاي پک هاي موجود در سايت با تخفيف قرار داده شده اند.
توجه: اگر سايز مورد نظر شما در قسمت تعرفه ها موجود نبود مي توانيد با ما تماس بگيريد و از قيمت سايز مورد نظر خود مطلع شويد.

 

۴ – پرداخت هزينه

پرداخت هزينه را به صورت مي توانيد انجام دهيد
روش اول پرداخت آنلاين مي باشد ، که البته سريع ترین نيز مي باشد. شما با ورود به صفحه پرداخت آنلاين سايت ، مبلغ مورد نظر خود را وارد مي نماييد و هزينه را پرداخت مي کنيد و در آخر کد پيگيري را ياداشت مي کنيد.

روش دوم پرداخت از طريق شماره حساب مي باشد که براي ديدن شماره حساب ها به صفحه شماره حساب ها بروید و هزينه را به بانکي که راحت تر هستيد پرداخت مي کنيد.

 

۵ – ارسال سفارش

مرحله آخر ارسال سفارش مي باشد که البته مهمترين بخش نيز مي باشد ، پس لطفا با دقت بخوانید.
به صفحه ارسال سفارش مراجعه کنيد ، تمامي قسمت ها مهم مي باشد ، پس حتما با دقت اطلاعات خواسته شده را وارد نماييد ، زيرا هر اشتباه در وارد کردن اطلاعات موجب دير ارسال شدن سفارش شما مي شود.
در بخش اطلاعات طراحي ، متن هايي که مي خواهيد در بنر قرار داده شوند را به صورت مختصر و مفيد وارد نماييد ، هرچه تعداد متن هاي شما بيشتر باشد ، در نتيجه حجم بنر شما نيز افزايش مي يابد. پس بهتر است در انتخاب متن هاي خود دقت کرده و مختصر انتخاب کنيد.
اگر يکي از پک هاي سايت را انتخاب کرده ايد ، حتما سايز هاي بنرهايي که مي خواهيد را مشخص کرده و ارسال کنيد، زيرا انتخاب سايز ها در پک ها به عهده شما مي باشد.
اگر لوگو يا فايلي داريد که مي خواهيد براي ما ارسال کنيد ، در جاي مشخص شده در فرم ارسال سفارش قرار دهيد.
در آخر بايد عرض کنيم که هرچه اطلاعات شما کامل تر و مفيد تر و باشد ، سفارش شما نيز سريع تر ، با کيفيت تر ، جذاب تر خدمت شما ارسال مي شود.
بعد از ارسال سفارش توسط شما ، بين ۱۰ دقيقه تا ۲ ساعت ايميل شما توسط ما بررسي مي شود و به شما ايميل دريافت شد ارسال مي شود و البته اگر متن سفارش شما ناقص بود در ايميل ارسال شده ذکر مي شود.
پس لطفا بعد از ارسال سفارش ، چند دقيقه بعد ايميل خود را چک نماييد ، و اگر ايميل دريافت شد به ايميل شما ارسال نشد يعني سفارش به دست ما نرسيده است. در اين مواقع بايد سريعا با پشتيباني سايت تماس بگيريد تا شما را راهنمايي کنند.

 

از اينکه ما را انتخاب کرده ايد از شما ممنونيم